Stadion Narodowy. Historia budowy OUTLET

Cena:

10.00 zł
69.00 zł

Końcówka nakładu

Przeglądaj książkę
 • Liczba stron:

  168

 • Liczba zdjęć:

  281

 • Format:

  240 x 300 mm

 • ISBN:

  978-83-7576-215-0

 • EAN:

  9788375762150

 • Oprawa:

  twarda

 • Numer wydania:

  I

 • Rok wydania:

  2014

 • Język:

  polsko-angielski

Stadion Narodowy. Historia budowy OUTLET

Janusz Kubicki  (autor) | Jerzy Kośnik  (fot.)

To był mecz! Trwał 4 lata, 4 miesiące i 14 dni. Pobite zostały wszystkie rekordy Polski, wiele rekordów Europy i kilka rekordów świata. Ale wynik do końca był niepewny. To był mecz o awans, o honor, o wszystko. Mecz o Stadion Narodowy.

Album wydawnictwa Bosz „Stadion Narodowy“ jest kronikarskim zapisem powstawania jednego z najnowocześniejszych obiektów sportowych na świecie. Wiernie odtwarza chronologię wydarzeń, prezentuje zastosowane nowoczesne technologie i nowatorskie rozwiązania. I opowiada o prawdziwych bohaterach tego przedsięwzięcia – architektach, inżynierach, konstruktorach, budowniczych – wszystkich, którzy mecz o Stadion Narodowy w Warszawie wygrali.

EGZEMPLARZE LEKKO USZKODZONE, ZE ZWROTÓW LUB OKŁADKI PORYSOWANE.
Dziękujemy za dodanie recenzji
+

Portal wiadomości.wp.pl 26-03-2015 12:11

Ponad trzy lata budowy zawarte na 280 zdjęciach. Stadion Narodowy doczekał się własnej foto-kroniki. Oprócz kolejnych etapów powstawania obiektu, zdjęcia prezentują również codzienne życie na placu budowy. Zawarte są tam spisy wszystkich osób i firm, które współpracowały podczas trwania prac. Podane są również precyzyjne dane techniczne, co powinno być nie lada gratką dla znawców architektury. Oprócz tego, dołączono również kilkustronicową historię Narodowego.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,8771,title,Stadion-Narodowy-upamietniony-na-280-zdjeciach,wid,16584454,wiadomosc.html?

+

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie 26-03-2015 11:45

„Stadion Narodowy Historia Budowy" to nie tylko doskonały album z unikalnymi fotografiami autorstwa Jerzego Kośnika ale również zbiór ciekawostek i danych technicznych. Ciekawy tekst Janusza Kubickiego został opatrzony wstępem Michela Platiniego.

 

http://www.muzeumsportu.waw.pl/wystawy/archiwum/2014/185-stadion-narodowy-historia-budowy

aktualności

Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki

Już w czwartek rozpocznie się tegoroczna edycja Warszawskich Targów Książki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska...

> więcej

Zapowiedzi zobacz wszystkie

„Buszewicz. Plakaty” to kolejna pozycja w serii o najwybitniejszych twórcach plakatów, tym razem...

> więcej

Piotr Gawron (ur. 1943) – rzeźbiarz i pedagog, absolwent Wydziału Rzeźby warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowniach Zofii...

> więcej

«powrót