"Savoir-vivre" i "Etykieta w biznesie" Wojciecha S. Wocława - pakiet

Cena:

66.50 zł
94.80 zł

"Savoir-vivre" i "Etykieta w biznesie" Wojciecha S. Wocława - pakiet

I. SAVOIR VIVRE, CZYLI JAK UŁATWIĆ SOBIE ŻYCIE

 

Zasady savoir-vivre’u to nie sztywny kołnierz, który krępuje nasze wszystkie ruchy. Bywa, że o dobrym wychowaniu świadczy raczej umiejętność sprawnego ich łamania niż ślepe przestrzeganie. Etykietalny anarchista jednak nigdy za człowieka obytego uznany nie zostanie, więc reguły i tak znać trzeba. Które więc zasady łamać, kiedy i w jakich okolicznościach?

Autor książki – Wojciech S. Wocław – zawodowy konferansjer, popularyzator wiedzy z savoir-vivre’u, etykiety w biznesie i dress code'u, pisarz, przedstawia nie tylko tradycyjne zasady dobrego zachowania, ale także współczesne wyzwania savoir-vivre’u, proponując przy tym możliwe rozwiązania. Obok tekstów o podawaniu ręki czy posługiwaniu się sztućcami są i takie, w których, z właściwą sobie lekkością, omawia zasady dobrego wychowania w różnych miejscach: na plaży, na górskim szlaku, w Internecie, w świątyniach lub w teatrze. Ułatw sobie życie i sięgnij po praktyczny poradnik współczesnego savoir-vivre’u!

Liczba stron: 152
Liczba zdjęć: 9
Format: 160 × 235 mm
ISBN: 978-83-7576-296-9
EAN: 9788375762969
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2016
Język: polski
Cena detaliczna: 49,90 zł

 

II. ETYKIETA W BIZNESIE, CZYLI JAK UŁATWIĆ SOBIE ŻYCIE W PRACY

 

„Etykieta w biznesie” w praktyczny sposób skupia się przede wszystkim na zewnętrznych formach dobrego wychowania w pracy, prezentuje normy i zasady. Umiejętne posługiwanie się nimi będzie miało jednak sens jedynie wtedy, gdy będzie poparte prawdziwą wrażliwością na drugiego człowieka. O tym, co to znaczy, jak to rozwinąć i pielęgnować, opowiada literatura, poezja, muzyka, teatr, film, opera, a przede wszystkim nasze codzienne, dobrze przemyślane i przedyskutowane relacje z innymi. Nie da się być profesjonalistą w pracy, nie dbając o swój rozwój na tym polu. Przedstawione w niej zasady mogą być punktem wyjścia dla tych wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, jak również dla tych, którzy na tej ścieżce postawili już parę kroków.

„Profesjonaliści, chociaż nierzadko pochodzą z różnych światów, zmierzają do jednego celu: doskonałego wywiązywania się ze swoich obowiązków, samorealizacji, dobrych zarobków i płynącej z tego satysfakcji. Etykieta w biznesie to ich język, który w tym pomaga, dając wzajemne zrozumienie, szacunek i dobre relacje. Jego rdzeniem jest empatia. (...)” – pisze autor Wojciech S. Wocław, doświadczony konferansjer, znawca savoir-vivre’u, publicysta, organizator  szkoleń z zakresu savoir-vivre’u, wystąpień publicznych i etykiety w biznesie, autor książki „Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie”.

Liczba stron:224
Liczba zdjęć:33
Format: 160 × 235 mm
ISBN: 978-83-7576-382-9
EAN: 9788375763829
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2018
Język: polski
Cena detaliczna : 44,90 złDziękujemy za dodanie recenzji
Brak recenzji

Tytuły powiązane:

Etykieta w biznesie, czyli jak ułatwić sobie życie w pracy

Wojciech S. Wocław

2018

Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie

Wojciech S. Wocław

2016

aktualności

III miejce dla albumu "Podkarpacie" w 28. Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej.

Z przyjemnością informujemy, że album "Podkarpacie"otrzymał nagrodę za zajęcie III miejsca w 28 Ogólnopolskim...

> więcej

Zapowiedzi zobacz wszystkie

Sztuka po roku 1989 to bogato ilustrowany album poświęcony szeroko rozumianej sztuce III Rzeczypospolitej. Książka, autorstwa...

> więcej

„Zdrowi z natury” to bogato ilustrowane kompendium zawierające informacje o tym, jak odpowiedni sposób odżywiania...

> więcej

«powrót