Aktualności

Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki

Już w czwartek rozpocznie się tegoroczna edycja Warszawskich Targów Książki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska wydawnictwa BOSZ (stoisko nr 75), gdzie czekać będą na Państwa: - nowości wydawnicze, - starsze tytuły w wyjątkowych cenach, - ale przede wszystkim nasi autorzy, bez których nie byłoby nas.  

25 maj 2022

więcej

15. Bieszczadzkie Lato z Książką

Wydawnictwo BOSZ, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Przemyska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum Historyczne w Sanoku zapraszają na 15. edycję Bieszczadzkiego Lata z Książką Trzydniowym spotkaniom z pisarzami i ludźmi sztuki towarzyszył będzie kiermasz książki na przemyskim rynku, a wydarzenie ubogacą koncert Joanny Dark z zespołem, prezentacja filmu Stanisława Barei „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” oraz warsztaty lalkarskie i spektakle dla dzieci. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

23 maj 2022

więcej

Beksiński.Obrazy - hołd złożony artyście.

Beksiński. Obrazy to wyjątkowy album skupiający się na jednej z dziedzin twórczości Zdzisława Beksińskiego – malarstwie.

10 grudzień 2021

więcej

Tamara Łempicka, królowa art deco. Spotkanie z Marisą de Lempicką oraz Marią Anną Potocką.

Tamara Łempicka, królowa art déco. Spotkanie z Marisą de Lempicką oraz Marią Anną Potocką

11 październik 2021

więcej

Podsumowanie 14. Bieszczadzkiego Lata z Książką

Za nami 14 edycja Bieszczadzkiego Lata z Książką, która w tym roku odbywała się w Przemyślu. Tradycyjnie, dopisali goście, miłośnicy książki i pogoda .  

15 czerwiec 2021

więcej

14.edycja Bieszczadzkiego lata z książką

Bieszczadzkie Lato z Książką wraca do Przemyśla

11 czerwiec 2021

więcej