Aktualności

Promocja albumu „Symbol i forma" w Muzeum Narodowym w Warszawie

W imieniu Muzeum Narodowego w Warszawie oraz Wydawnictwa BOSZ serdecznie zapraszamy na prezentację albumu „Symbol i forma. Przemiany w malarstwie polskim od 1880 do 1939” .

30 październik 2008

więcej

XII Targi Książki w Krakowie - podsumowanie

XII Targi Książki w Krakowie odbywające się w dniach 23–26 października przywitały nasze Wydawnictwo ciepłą i przyjazną atmosferą. Ta jedna z największych w Polsce ekspozycji polskich wystawców zgromadziła 481 wydawców oraz tysiące pasjonatów literatury.

27 październik 2008

więcej

Wyróżnienie dla Wydawnictwa BOSZ za publikację „Prawosławie w Polsce

Jest nam bardzo miło poinformować, że Wielkopolski Klub Publicystów Krajoznawczych, współorganizator XVII Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej, przyznał Wydawnictwu BOSZ wyróżnienie za publikację Prawosławie w Polsce .

21 październik 2008

więcej

Wyróżnienie dla Wydawnictwa BOSZ za przewodnik „Wielkopolska“

Jest nam bardzo miło poinformować, że Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, współorganizator XVII Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej, przyznał Wydawnictwu BOSZ wyróżnienie za przewodnik Wielkopolska .

21 październik 2008

więcej

Wydawnictwo BOSZ na 60. Targach Książki we Frankfurcie

W dniach 15–19 października Wydawnictwo BOSZ gościło na 60. jubileuszowych Międzynarodowych Targach Książki we Frankfurcie.  

13 październik 2008

więcej