Aktualności

3 edycja Bieszczadzkiego Lata z Książką dobiegła końca

12 i 13 lipca Lesko i Przemyśl żyły atmosferą książek, spotkań z autorami i rozmów o literaturze. Dopisała pogoda i dopisali czytelnicy, którzy licznie przybyli na spotkania z pisarzami i poetami, goszczącymi w tym roku w Bieszczadach: Krzysztofem Karaskiem, Januszem Szuberem, Barbarą Kosmowską, Edwardem Marszałkiem, Markiem Grajkiem, Bartłomiejem Rychterem, Wiktorem Jerofiejewem, Dmitrijem Strelnikoffem, Eustachym Rylskim i Marcinem Wolskim.

15 lipiec 2008

więcej

Już milion wydanych egzemplarzy!

Z nieukrywaną radością pragniemy poinformować, iż 4 lipca 2008 roku do naszego magazynu trafił milionowy egzemplarz książki wydanej przez Wydawnictwo BOSZ.

9 lipiec 2008

więcej

Pomnik Książki w Lesku

Inauguracją 3. Bieszczadzkiego Lata z Książką będzie odsłonięcie w Lesku, na placu nieopodal Ratusza Miejskiego, Pomnika Książki ; nastąpi to 12 lipca o godz. 12.00.

1 lipiec 2008

więcej

3. Bieszczadzie Lato z Książką - coraz bliżej...

Już 12 lipca w Lesku i 13 lipca w Przemyślu odbędzie się 3. Bieszczadzkie Lato z Książką! Targom książki towarzyszyć będą spotkania ze znakomitymi pisarzami oraz koncert Beaty Rybotyckej. Nie zabraknie też konkursów i zabaw literackich dla najmłodszych.  

1 lipiec 2008

więcej