Aktualności

Spotkaj się z Wydawnictwem BOSZ na 13. Targach Książki w Krakowie

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia stoiska naszego wydawnictwa (A35) podczas zbliżających się 13. Targów Książki w Krakowie. Targi odbędą się w dniach 5-8 listopada 2008 roku na ul. Centralnej 41A.   Wszystkie nasze publikacje prezentowane podczas imprezy będzie można nabyć z 10% upustem! Wydawnictwo bierze również udział w akcji Książka za książkę .

27 październik 2009

więcej

Wydawnictwo BOSZ na 61. Międzynarodowych Targach we Frankfurcie

Tegoroczne 61. Międzynarodowe Targi Książki we Frankfurcie (14–18 października), skupiły ponad 7314 wystawców ze 100 państw, w tym 53 wydawców z Polski. Wydawnictwo BOSZ, podobnie jak w zeszłym roku, zaprezentowało swoje najpiękniejsze publikacje na wspólnym stoisku z Wydawnictwem Bernardinum.

21 październik 2009

więcej

Miesiąc pełen sukcesów!

Październik oprócz jesiennej aury przynosi również dobre wiadomości. Po otrzymaniu honorowego wyróżnienia Nagrody IKAR 2009, z satysfakcją informujemy o kolejnym sukcesie, którego jesteśmy współautorami. Jury XVIII Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej przyznało Wydawnictwu BOSZ     I miejsce w kategorii PRZEWODNIKI za Przewodnik „Świętokrzyskie”

19 październik 2009

więcej

Zaproszenie do składania ofert na produkcję stołów montażowych - 7 szt.

„BOSZ „ Szymanik i Wspólnicy spółka jawna zaprasza zainteresowanych do składnia ofert cenowych na produkcję stołów montażowych do drukarni cyfrowej BOSZ, których zakup realizowany będzie w ramach programu operacyjnego: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013; Oś priorytetowa 1 Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka; działanie 1.1 Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości - schemat B. Tytuł projektu: „Uruchomienie przez Wydawnictwo BOSZ drukarni działającej w oparciu innowacyjną technologię druku cyfrowego”.

12 październik 2009

więcej

Zaproszenie do składania ofert na zakup i montaż  centrali telefonicznej wraz z okablowaniem

„BOSZ” Szymanik i Wspólnicy spółka jawna ( „Zamawiającego”) zaprasza do złożenia oferty w ramach postępowania o udzielenie zamówienia na zakup i montaż centrali telefonicznej wraz z niezbędnym okablowaniem w budynku byłej masarni w Lesku na dz. nr ewid. 1394/4.

5 październik 2009

więcej