Aktualności

Albumy Wydawnictwa BOSZ na London Book Fair 2010

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników literatury do odwiedzenia stoiska Instytutu Książki, podczas londyńskich targów książki, które odbywać się będą w dniach 19-21.04.2010 w Earls Court Exhibition Centre w Londynie.

13 kwiecień 2010

więcej

Zaproszenie do składania ofert na moduły do centrali telefonicznej

„BOSZ” Szymanik i Wspólnicy spółka jawna zaprasza zainteresowanych do składania ofert cenowych na zakup modułów do centrali telefonicznej. Zakup realizowany będzie w ramach realizacji programu operacyjnego: Regionalny program Operacyjny Województwa podkarpackiego na lata 2007-2013; Oś priorytetowa 1 Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka; działanie 1.1 wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości – schemat. B.  Tytuł projektu: Uruchomienie przez Wydawnictwo BOSZ drukarni działającej w oparciu o innowacyjna technologię druku cyfrowego.

1 kwiecień 2010

więcej

Wydawnictwo BOSZ na I Warszawskich Targach Książki

Wydawnictwo BOSZ (stoisko A53) przygotowało dla swoich czytelników ciekawe wydarzenia towarzyszące targom książki. Podczas I Warszawskich Targów Książki 13-16 maja (Pałac Kultury i Nauki) odbędzie się PREMIERA wyjątkowej pozycji wydawniczej: luksusowego albumu Chopin .

1 kwiecień 2010

więcej