Aktualności

Krakowskie Targi Książki - podsumowanie

Jubileuszowe, XV targi książki w Krakowie już za nami. W tym roku krakowskie hale targowe gościły ponad pół tysiąca wydawnictw, 400 autorów oraz rekordową - 35-tysięczną liczbę odwiedzających.

8 listopad 2011

więcej

Zaproszenie do składania ofert na regał biurowo-magazynowy - 2 szt.

„BOSZ „ Szymanik i Wspólnicy spółka jawna zaprasza zainteresowanych do składnia ofert cenowych na produkcję regałów biurowo-magazynowych do drukarni cyfrowej BOSZ, których zakup realizowany będzie w ramach programu operacyjnego: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013; Oś priorytetowa 1 Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka; działanie 1.1 Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości - schemat B. Tytuł projektu: „Uruchomienie przez Wydawnictwo BOSZ drukarni działającej w oparciu innowacyjną technologię druku cyfrowego”.

2 listopad 2011

więcej

 Zaproszenie do składania ofert  - wózek widłowy akumulatorowy DOOSAN B16R-5

„BOSZ „ Szymanik i Wspólnicy spółka jawna zaprasza zainteresowanych do składnia ofert cenowych na zakup wózka widłowego akumulatorowego marki DOOSAN, model B16R-5. Zakup wózka widłowego realizowany będzie w ramach realizacji programu operacyjnego: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013; Oś priorytetowa 1 Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka; działanie 1.1 Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości - schemat B. Tytuł projektu: „Uruchomienie przez Wydawnictwo BOSZ drukarni działającej w oparciu innowacyjną technologię druku cyfrowego”.

8 sierpień 2011

więcej

Zaproszenie do składania ofert cenowych na monitory Eizo

W związku z realizacją projektu zarejstrowanego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego pod numerem WND-RPPK.01.01.00-18-003/09 polegajacego na uruchomieniu przez Wydawnictwo Bosz drukarni działajacej w oparciu o innowacyjną technologię druku cyfrowego, realizowanego w ramach Regionalengo Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka; działanie 1.1 Wsparcie kapitałowe przedsiebiorczosci - schemat B Bezposrednie dotacje inwestycyjne, "BOSZ" Szymanik i wspólnicy spółka jawna zaprasza do składania ofert na zakup poniższego sprzetu: Monitor EIZO ColorEdge CG243W - 3 szt. Monitor EIZO ColorEdge CG223W - 1 szt. Oferty elektroniczne należy kierować na adres drukarnia@bosz.com.pl Termin składania ofert: 21.07.2011

7 lipiec 2011

więcej

Warszawskie Targi Książki - podsumowanie

Czas spędzony w miłym towarzystwie biegnie dwa razy szybciej. Ani się obejrzeliśmy, a zakończyły się 2. Warszawskie Targi Książki. W imieniu własnym oraz autorów goszczących w dniach 12-15 maja na stoisku naszego wydawnictwa, dziękujemy Państwu serdecznie za liczne odwiedziny i częste słowa sympatii pod naszym adresem.

16 maj 2011

więcej

Promocja książki "Szable świata"

Serdecznie zapraszamy na uroczystą promocję książki „Szable świata” autorstwa profesora Wojciecha Zabłockiego, która odbędzie się 20 kwietnia 2011 roku o godzinie 15:00 w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

14 kwiecień 2011

więcej