Aktualności

Wykwintna kuchnia polska nagrodzona w konkursie Gourmand World Cookbook Awards

Z satysfakcją i przyjemnością informujemy, że wydany przez oficynę BOSZ luksusowy album Wykwintna kuchnia polska. Wszystkie smaki roku  został doceniony na arenie międzynarodowej i uznany przez jury prestiżowego Gourmand World Cookbook Awards w Paryżu za "najlepsze wydawnictwo kulinarne dla profesjonalistów" wydane w Polsce w roku 2012.

5 grudzień 2012

więcej

Uroczysta kolacja z udziałem Pary Prezydenckiej wydana z okazji premiery "Wykwintnej kuchni polskiej"

27 listopada miała miejsce oficjalna premiera książki „Wykwintna kuchnia polska”. Z tej okazji w restauracji Belvedere odbyła się uroczysta kolacja z udziałem pary prezydenckiej – Anny i Bronisława Komorowskich. Pani Anna Komorowska objęła patronatem tę publikację, w której znalazły się również jej przepisy.

5 grudzień 2012

więcej

Melancholia polskich cmentarzy - wywiad z Adamem Bujakiem

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy dziennikarki radia Kraków z Adamem Bujakiem, przeprowadzonej z okazji wydania przez wydawnictwo BOSZ albumu Nekropolis.

19 listopad 2012

więcej

Co się je na przyjeciu u Prezydenta - recenzja albumu "Wykwintna kuchnia polska"

Na stronach rzeszowskiej edycji Gazety Wyborczej znajdą Państwo recenzję albumu Wykwintna kuchnia polska. Wszystkie smaki roku .

16 listopad 2012

więcej

Premiera albumu "Wykwintna kuchnia polska" w Pałacu Belwederskim

W piątek, 19 października, w pałacu Belwederskim odbyła się uroczystość wręczenia pierwszego egzemplarza albumu Wykwintna kuchnia polska. Wszystkie smaki roku , wydanego nakładem oficyny wydawniczej BOSZ, Pani Annie Komorowskiej, Małżonce Prezydenta RP, która objęła patronat nad dziełem.

15 listopad 2012

więcej

Targi Książki w Krakowie już za nami

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznych Targów Książki w Krakowie.

30 październik 2012

więcej