Aktualności

Spotkanie ze Stanisławem Janickim

Zapraszamy Państwa serdecznie na spotkanie ze Stanisławem Janickim -  wybitnym znawcą polskiego i światowego kina, autorem książki Odeon. Felietony filmowe . Spotkanie z autorem realizowane w ramach internetowego cyklu „ pod tytułem ” odbędzie się 28 czerwca o godzinie 14:00 i przyjmie  postać wideospotkania  emitowanego na  żywo przez Internet.

26 czerwiec 2013

więcej

7. Bieszczadzkie lato z książką - podsumowanie

8 i 9 czerwca mieszkańcy Przemyśla i Sanoka żyli atmosferą książek, spotkań z autorami  i rozmów o literaturze. Podczas tegorocznego, siódmego już Bieszczadzkiego Lata z Książką dopisała zarówno pogoda, jak i czytelnicy, którzy licznie przybyli na spotkania z pisarzami, artystami i dziennikarzami uczestniczącymi w imprezie.

10 czerwiec 2013

więcej

Uroczysta premiera książki „Smart Casual. Męski styl” 

         W ostatni wtorek odbyła się uroczysta premiera książki „Smart Casual. Męski styl” napisanej przez znanego stylistę Krzysztofa Łoszewskiego. Eleganckie wnętrze hotelu H15 posłużyło jako przestrzeń do spotkania artystów, celebrytów oraz dziennikarzy, którzy tłumnie przybyli na wydarzenie.

6 czerwiec 2013

więcej

7. Bieszczadzkie lato z książką

W dniach 8-9 czerwca odbędzie się 7.edycja Bieszczadzkiego Lata z Książką - otwartej, skierowanej do wszystkich mieszkańców imprezy, którą stanowią spotkania z pisarzami, ilustratorami, projektantami, a także ludźmi książki i kultury – dziennikarzami, naukowcami i wydawcami, połączone z kiermaszem książki.  

4 czerwiec 2013

więcej