Aktualności

CZARNY WEEKEND

„Czarny weekend” czyli super przeceny na bestsellery wydawnictwa BOSZ: Bestiariusz 1 Bestiariusz 2 Mitologia słowiańska Beksiński 1 Beksiński 2 Beksiński 3 Beksiński 4 Wycie w ciemnośc. Wilki i wilkołaki Europy W górach przeklętych.Wampiry Alp, Rudaw, Sudetów, Karpat i Bałkanów Księga smoków polskich Księga karpackich zbójników Świeci i biesy Duchy polskich miast i zamków Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie Zioła. Jak zbierać, przetwarzać, stosować Jeść!!! W drogę!!! Rozmowy przy stole Dress code   Promocja trwa od 24 listopada do 26 listopada.

23 listopad 2017

więcej

Anna Szałapak

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Anny Szałapak, wybitnej artystki krakowskiej, solistki „Piwnicy Pod Baranami”.

16 październik 2017

więcej

Wieczór promujący wydanie albumu "Beksiński 4"

Wydawnictwo BOSZ i Muzeum Historyczne w Sanoku zapraszają na wieczór promujący wydanie ostatniego tomu z serii albumów prezentujących twórczość Zdzisława Beksińskiego – albumu Beksiński 4 .

4 wrzesień 2017

więcej

Wieczór promujący wydanie książki "Rozmowy przy stole".

Wydawnictwo BOSZ i  Prom Kultury Saska Kępa zapraszają na wieczór promujący wydanie książki Jerzego Bralczyka, Katarzyny Lengren i Jacka Wasilewskiego  - Rozmowy przy stole .

4 wrzesień 2017

więcej

Janusz Głowacki

Z największym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Janusza Głowackiego. Mieliśmy zaszczyt pracować z wybitnym pisarzem. Pisał dla nas między innymi wstęp do albumu o Nowym Jorku - wydanym po tragicznych wydarzeniach 11 września.

19 sierpień 2017

Julia Hartwig

Z głębokim bólem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci Julii Hartwig – jednej z najwybitniejszych poetek w historii polskiej literatury, którą sam Czesław Miłosz nazwał poetką „wykwintną”. Mieliśmy zaszczyt i ogromną przyjemność współpracować z Panią Julią Hartwig, za co  serdecznie Jej dziękujemy.

17 lipiec 2017

więcej