Aktualności

Wieczór promujący tomik wierszy Jacka Cygana

22 maja w Promie Kultury na Saskiej Kępie w Warszawie odbyła się promocja tomiku wierszy Jacka Cygana Boskie błędy z udziałem zaproszonych gości – Joanny Kulig , Andrzeja Seweryna, Jerzego Filara i Tadeusza Nyczka.

23 maj 2017

więcej

Wydawnictwo BOSZ na Warszawskich Targach Książki

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska wydawnictwa BOSZ, podczas Warszawskich Targów Książki, które w najbliższy czwartek (18 maja) rozpoczną się na Stadionie Narodowym. Na stoisku wydawnictwie BOSZ (13 H) będą Państwo mieli okazję spotkać się z autorami publikującymi w naszym wydawnictwie oraz skorzystać z atrakcyjnych rabatów cenowych na publikacje wydawnictwa.        

16 maj 2017

więcej

Premiera albumu "Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei"

Przypominamy Państwu, że już w sprzedaży dostępny jest najnowszy album Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei prezentujący najważniejsze momenty roku 1989, z uwzględnieniem ówczesnego kontekstu historycznego, w Polsce, Niemczech, Czechosłowacji, Związku Radzieckim, Chinach, Rumunii, Węgrzech i Bułgarii.

15 maj 2017

więcej

Spotkania autorskie z Chrisem Niedenthalem

Z przyjemnością zapraszamy na premierę najnowszego albumu wydawnictwa BOSZ Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei . Album – już 10 maja – pojawi się w sprzedaży w salonach Empik oraz pozostałych księgarniach w całym kraju.

9 maj 2017

więcej

Wydawnictwo BOSZ na targach książki w Abu Dhabi.

W dniach 26 kwietnia – 2 maja wydawnictwo BOSZ gościło na Międzynarodowych Targach Książki w Abu Dhabi. Na specjalne zaproszenie organizatorów reprezentowaliśmy polskie wydawnictwa albumowe.

8 maj 2017

więcej