Aktualności

III miejce dla albumu "Podkarpacie" w 28. Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej.

Z przyjemnością informujemy, że album "Podkarpacie"otrzymał nagrodę za zajęcie III miejsca w 28 Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej w kategorii albumy krajoznawcze.

23 grudzień 2019

więcej

Maria Anna Potocka "150 lat malarstwa polskiego" spotkanie autorskie 12 grudnia 2019r

Wydawnictwo BOSZ oraz MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie / Museum of Contemporary Art zapraszają na spotkanie promujące wydanie albumu „150 lat malarstwa polskiego” autorstwa Marii Anny Potockiej, które odbędzie się w czwartek,12 grudnia, o godzinie 18:00 w Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK.  

4 grudzień 2019

więcej

Tadeusz Rolke w Promie Kultury

Zapraszamy na spotkanie z Tadeuszem Rolke, które odbędzie się 10 grudnia, o godzinie 19:00 w PROMie Kultury na Saskiej Kępie.  

4 grudzień 2019

więcej

Nagroda w Międzynarodowym Konkursie ICMA ( International Creative Media Award ).

Z wielką przyjemnością informujemy, że przyznano nam nagrodę „Doskonałości” w Międzynarodowym Konkursie ICMA ( International Creative Media Award ).

2 grudzień 2019

więcej

Spotkanie z Adamem Danielem Rotfeldem

Zapraszamy na spotkanie z profesorem Adamem Rotfeldem - polskim dyplomatą i politykiem, badaczem stosunków międzynarodowych, autorem książki „W poszukiwaniu strategii”, które odbędzie się 30 listopada o godzinie 10:00 w sali kinowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Rozmowę o zagrożeniach, wyzwaniach i problemach współczesnego świata poprowadzi Jerzy Kisielewski. Spotkanie realizowane w ramach Targów Książki Historycznej w Warszawie. Zapraszamy. Wstęp wolny.

22 listopad 2019

więcej

Zapraszamy na spotkanie wokół naszej książki „Gentleman. Podręcznik dla klas wyższych”.

Zapraszamy na spotkanie 26 listopada 2019 roku o godz. 18 organizowane przez Krakowskie Forum Kultury wokół naszej książki „Gentleman. Podręcznik dla klas wyższych”. W spotkaniu udział weźmie autor - Georg Nowak-Krogh aka Adam Granville.

22 listopad 2019

więcej