Aktualności

Wydawnictwo BOSZ na Warszawskich Targach Książki

8 maj 2013

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska Wydawnictwa BOSZ (stoisko 4H) podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki, które odbędą się w dniach 16-19.05 na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Jak co roku przygotowujemy dla Państwa szereg atrakcyjnych promocji cenowych na wybrane tytuły naszego wydawnictwa oraz  planujemy organizację  ciekawych spotkań z naszymi autorami.

17  maja, o godzinie 13.00, w sali konferencyjnej Paryż C Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się spotkanie z Anną Komorowską, Małżonką Prezydenta RP oraz twórcami albumu Wykwintna kuchnia polska uhonorowanego trzecią nagrodą w finale konkursu Gourmand World Cookbook Awards na najlepsze wydawnictwo kulinarne na świecie w kategorii wydawnictw dla profesjonalistów. Spotkanie poświęcone będzie promocji Polski poprzez rodzimą sztukę kulinarną.

W sobotę, 18 maja, o godzinie 14:00 - na stoisku wydawnictwa BOSZ Stanisław Janicki podpisywać będzie swoją najnowszą książkę Odeon. Felietony filmowe.


Tego samego dnia o  godzinie 16:00 zapraszamy na spotkanie z  Krzysztofem  Łoszewskim , który podpisywać będzie książkę Smart casual.

 

Do zobaczenia w Warszawie.